Crime Story

Crime Story 1.03

Świetna gra dla fanów gangsterskich klimatów

Zalety

  • Wciągająca rozgrywka
  • Ładna grafika
  • Prosta kontrola

Wady

  • Gra jest dosyć brutalna

Bardzo dobry
8

Crime Story to darmowa gra na Android, w której wcielasz się w postać szukającego zemsty, początkującego gangstera. Jako świeżak w twardym półświatku przyjdzie Ci zdobywać kolejne stopnie wtajemniczenia w fachu ulicznego mordercy i złodzieja. Gra posiada przyjemną grafikę i dosyć silnie rozbudowany wątek tworzenia postaci.

Crime Story to kolejna, obok Big Time Gangsta gra w której wcielisz się w postać gangstera. Tym razem jednak, gracz robi to z inną motywacją. Tematem przewodnim jest próba odnalezienia zaginionego brata.

W Crime Story zaczynasz jako płotka, od małego noża i kilku pobić. Wraz ze wzrostem doświadczenia, będziesz wykonywał coraz to trudniejsze i ryzykowne "prace". Oczywiście, dzięki temu można zdobyć mnóstwo pieniędzy, za które warto kupić lepszą broń. Swoje ciało powinieneś też przyozdobić tatuażami, co poskutkuje większym szacunkiem na ulicy. Każde wykonane zadanie czy nowy tatuaż powodują wzrost doświadczenia, co z kolei odblokowuje nowe przedmioty i zadania do wykonania.

Od strony graficznej Crime Story prezentuje się bardzo ładnie. Na wyświetlaczu zobaczymy sporo szczegółów, co wprowadza bardzo ciekawy, uliczny klimat. Sterowanie jest proste i intuicyjne. Niektóre przyciski mogły być co prawda większe, ale nie przeszkadza to w rozgrywce.

Crime Story to bardzo ciekawa, ale dosyć brutalna gra. Jeśli nie zrazi Cię natężenie przemocy jakie prezentuje, to polubisz tę produkcję. Crime Story to na pewno aplikacja, którą warto chociaż wypróbować.

Crime Story

Download

Crime Story 1.03

Opinie użytkowników o Crime Story